Venue: Písek Datum so, 30. bře. 2024 Beginn 15:00
Sokol Písek
Písek
-:- Iuventa Michalovce
Michalovce

V úvodním kole se na hřišti Slávie Praha zrodila papírově překvapivá remíza. Domácí tým sice zvládl po vyrovnaném prvním poločase jeho závěr a do šaten šel s tříbrankovým náskokem, v úvodní desetiminutovce druhé půle se ale Jihočeškám nejen podařilo vyrovnat, ale rovněž překlopit nejtěsnější vedení na jejich stranu a dostat tak domácí pod tlak. V závěru se to přetahovalo ze strany na stranu (21:19, 21:22), v samotném závěru sahaly po plném bodovém zisku Písečanky, o dělbě bodů ale posledním gólem zápasu rozhodla v sešívaném dresu Novotná.

DHC Slavia Praha – Sokol Písek 22:22 (13:10)

Nejvíce branek: Míšová 6, Novotná 5, Jačková 3, Pokorná 3/3 – Kvášová 8/1, Stellnerová 4, Kubišová 3, Pešková 3/1. Rozhodčí: Hájek, Nezbeda. Sedmimetrové hody: 4/3 3/2. Vyloučení: 2:2. Diváci: 200.