Semifinálový los určil píseckým házenkářkám nejtěžšího možného soupeře do boje o finále Českého poháru - Baník Most. Naše házenkářky, které po více než dvou měsících nastoupily k domácímu utkání nastoupily do utkání velice dobře a ujaly se vedení 6:2, jenže senzace se bohužel nekonala a do konce poločasu úřadující mistr otočil vývoj utkání na poločasových 13:16. Kdo čekal vyrovnanou druhou půli, dospěl po deseti minutách druhé půle krutému vystřízlivění. Hostující hráčky začaly druhou část hry ve velkém stylu k čemuž přispěly i naše házenkářky nepřipravenou střelbou a netrpělivou hrou v útoku, kterou soupeřkám darovaly mnoho příležitostí k rychlým protiútokům, které zkušený soupeř nekompromisně trestal. Baník Sokolkám uštědřil nepopulární čtyřicítku a zaslouženě se probojoval do finále Českého poháru.

Sokol Písek - DHK Baník Most 24:40 (13:16)