O posledním postupujícím do final4 Českého poháru se rozhodovalo v Písku, kde domácí házenkářky přivítaly házenkářky pražské Slavie. Domácí házenkářky nezačaly svůj poslední zápas v roce vůbec dobře, za prvních dvacet minut první půle se dokázaly prosadit pouze třikrát, z toho jednou ze sedmimetrového hodu, zatímco jejich soupeřky z Edenu slavily branku v písecké síti jedenáctkrát. O osudu utkání bylo tak rozhodnuto hned v prvním poločase, ve kterém hostující hráčky zvítězily 15:8. Na začátku druhé půle Sokolky snížily ztrátu na rozdíl pěti branek, ale slávistky sérií devíti branek definitivně zničily domácí pokus o jakékoliv drama a navýšily své vedení na rozdíl čtrnácti branek a utkání stejným rozdílem dovedly i do vítězného konce a staly se tak čtvrtým týmem, který v Jindřichově Hradci společně s Mostem, Porubou a Veselím nad Moravou zabojuje o Český pohár.

Sokol Písek – DHC Slavia Praha 17:31 (8:15)

Nejvíce branek: Kubišová, Königová, Michková po 5 – Novotná, Tulipánová po 6. Rozhodčí: Macho, Hájek. Sedmimetrové hody: 0/0 – 4/1. Vyloučení: 3 - 4. Diváků: 149.