Venue: Písek Datum so, 30. bře. 2024 Beginn 15:00
Sokol Písek
Písek
-:- Iuventa Michalovce
Michalovce

Zaplněná Oblouková hala dnes viděla vyrovnaný boj se šťastným koncem pro domácí házenkářky, které skoro celý zápas dotahovaly vedení svých plzeňských protihráček a zejména v prvním poločase jim dělala velké problémy hostující brankářka. Koncovku druhé půle ale zvládly lépe Sokolky a připsaly si důležité dva body v boji o záchranu.

Sokol Písek – DHC Plzeň 20:15 (7:8)

Nejvíce branek: Kvášová 6/2, Pešková 5, Hauserová 4 – Kepková 3, Mudrová 2/1, Franzová 2/1. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/2. Vyloučení: 3:5. Diváci: 241

Richard Řezáč, trenér Plzně: Nám se zápas nepovedl, protože nedokážeme vydržet v zápase déle než 35 minut. Dneska zvítězil disciplinovanější tým, protože svou vlastní nedisciplinovaností ve druhém poločase jsme přepustili vedení na stranu Písku. Od začátku utkání bylo vidět že se hraje o hodně, z mé strany to bylo hezké utkání, ale odjíždíme bez bodu a nám nezbývá nic jiného, než se připravit na všechna tři domácí utkání.

Kateřina Keclíková, trenérka Písku: Musím souhlasit s tím, že to utkání mělo velký náboj a že všichni si uvědomovali o co se hraje. Jsem ráda, že jsme dokázali bojovat i když jsme prohrávali o tři branky, tak holky byly trochu dole, ale dokázaly se zvednout a zvrátit utkání ve svůj prospěch. Dneska to byl dobrý týmový výkon a jsem ráda že holky makaly, dřely i po vystřídání. Mrzí mě trošku ten závěrečný gól, protože na konci může každá branka rozhodovat.