Písecké házenkářky se ve středu po čtrnácti dnech opět utkaly s Baníkem Most, tentokrát na palubovce aktuálního lídra celé soutěže. Utkání na severu Čech se hodně podobalo utkání, které se hrálo v Písku, Sokolky dokázaly s favoritem držet krok víceméně celý první poločas, ale ve druhé části hry přišla demonstrace síly soupeře, který v první polovině druhé půle odskočil našim děvčatům na jedenáct branek a bylo po zápase. Tentokrát z toho nebyla nepopulární čtyřicítka, ale prohra o čtrnáct branek 35:21.

DHK Baník Most - Sokol Písek 35:21 (18:12)

„V dnešním zápase byly pasáže, které se mi hodně nelíbily, ale našla bych i pozitivní chvilky. Líbilo se mi, že holky chvílemi udržely koncentraci, ovšem když naše koncentrace spadla, Most nás okamžitě z rychlých protiútoků trestal, což jsme ale věděly, že je jejich hra. Na druhou stranu před sebou o víkendu v sobotu máme asi důležitější zápas, takže jsem se snažila, abychom tu pošetřily nějaké síly a mám radost, že i hráčky, které se dostaly do hry a jinak nedostávají tolik prostoru, nezklamaly. Úplně negativně to nevidím, i když výsledek vypadá hrozivě, ale byly týmy, které tu dopadly hůř. V tuto chvíli si ale myslím, že pro nás bude víc důležité sobotní utkání,“ přiznala hostující trenérka Kateřina Hromádková.