Venue: Písek Datum so, 30. bře. 2024 Beginn 15:00
Sokol Písek
Písek
-:- Iuventa Michalovce
Michalovce

Utkání s lídrem tabulky mělo v Šale jasný průběh. Bohužel jsme nezachytili nástup do zápas. Po prvních deseti minutách jsme prohrávali rozdílem šesti branek 10:4. Domácí hráčky proměnily téměř každou šanci a každou střelu, kterou vyslaly na píseckou branku. Ve zbytku první půle se sokolky dostaly několikrát na dostřel tří branek, ale i vinou vyloučení se ke zdramatizování utkání nedostaly.

Druhá půle byla zcela v režii domácího týmu, naše hráčky, které si sáhly na dno svých sil marně sekundovaly domácímu týmu, který pokračoval v brankostroji, ve vzduchu tak vysela nepopulární čtyřicítka. V polovině druhého poločasu už se do hry dostaly všechny hráčky z písecké lavičky, naopak nejlepší střelkyně ligy Iveta Korešová dostala na závěr zápasu volno a jenom tak sledovala, tak se i přes veškerou snahu svých spoluhráček skóre přehouplo přes zmíněných čtyřicet branek.

Písecké házenkářky odehrály utkání, na které budou chtít asi co nejdříve zapomenout a my doufáme, že letošní zápas blbec si vybraly právě v Šaľe.

HK Slovan Duslo Šaľa – Sokol Písek 42:26 (20:13)

Nejvíce branek Šaľa: D. Vargová 11, Ščípová 8/2, Varjassiová 6, Königová 4

Nejvíce branek Písek: M. Svobodová 8, E. Svobodová 6/2, Stellnerová 6.

Rozhodčí: Haščíková, Kellnerová, 7m: 6/4 - 3/2, vyloučení: 3:3, 550 diváků