Venue: Písek Datum so, 30. bře. 2024 Beginn 15:00
Sokol Písek
Písek
-:- Iuventa Michalovce
Michalovce

Nejlepší výsledek za posledních osm let uhrály písecké házenkářky na půdě interligového mistra, když prohrály rozdílem šesti branek.

Házenkářky Písku udržely s favoritem zápasu krok po celý první poločas, kdy za soupeřem zaostávaly pouze o dvě branky. Na začátku druhé půle se Sokolky domácím hráčkám přiblížily i na rozdíl jedné branky, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Ve zbytku druhé půle se již více projevila síla domácího týmu, který na konci první desetiminutovky druhé půle sérií pěti branek zlomil odpor píseckých házenkářek a vedení si do konce zápasu pohlídal a zvítězil 33:27.

Vladislav Jordák, trenér Písku: Výsledek je dobrý, spokojenost s holkama, protože dát Iuventě 26 branek je super a to byl náš cíl.

Iuventa Michalovce – Sokol Písek 33:27 (18:16)

Nejvíce branek: Rebičová 12, Habánková 10/2 – Palasová 10/6, Boorová 6, Kubišová 4, Pešková 4. Rozhodčí: Daňo, Sabol. Sedmimetrové hody: 2/2 – 9/6. Vyloučení: 1:1. Diváci: 500.