Venue: Písek Datum so, 30. bře. 2024 Beginn 15:00
Sokol Písek
Písek
-:- Iuventa Michalovce
Michalovce

Domácím hráčkám se nepovedl vstup do utkání, když už ve čtvrté minutě utkání prohrávaly 3:0. V desáté minutě sokolky prohrávaly už rozdílem šesti branek, když domácím dělalo hlavně problém proměňování vyložených šancí a hostující brankářka. Na začátku druhé půle zvýšily hostující hráčky náskok už na sedm branek, ale domácí házenkářky se čtyřmi brankami opět dostaly do zápasu a v polovině druhé půle se dostaly hostujícím na rozdíl dvou branek. Za stavu 18:20 mohly snížit domácí na rozdíl jediné branky, ale bohužel v útoku se neprosadili a Slovenky pěti brankami v řadě tozhodly utkání, když se dostaly do vedení 25:18. V závěru utkání už domácím nezbyly síly na další zdramatizování utkání, a tak podlehly Partizánskemu rozdílem osmi branek.

Sokol Písek – HK Slávia Partizánske 22:30 (10:15)

Nejvíce branek: Šelaisová 5, Součková, Jačková po 4 – Michnová 9, Gerič 8/3, Králová 4. Sedmimetrové hody: 0/0 – 4/3. Vyloučení: 4:4. Rozhodčí: Bečička, Bubeníček. Diváci: 127

Zuzana Hollá, trenérka Partizánskeho: Byl to bojovný zápas a dvou bodl si ceníme. K naší hře, nebyla to z naší strany žádný sláva, velmi chyb, zahozených šancí, s agresivitou v obraně jsme se nedokázali vyrovnat domácímu týmu. V útoku nás opět táhla Klaudia Michnová, dali jsme i hodně branek a jsem ráda že jsme to zvládli i bez našeho trenéra který zůstal doma kvůki zdravotním problémům.

Vladislav Jordák, trenér Písku: Mrzí mě spousta nepromněněných šancí hlavně v prvním poločase, kdy ten výsledek neměl být 10:15, ale měl být v náš prospěch, protože ty šanci, které jsme si vypracovali jsme nedali a to je strašná škoda. Druhý poločas jsme věřili, protože soupeř nemá takovou formu jako na podzim a bylo to hlavně vidět v prvním poločase, takže jsme věřili, že je můžeme porazit. Holky fakt makali a když už to bylo o dvě branky a my jsme šli do rychlého protiútoku a udělali jsme technickou chybu a z následného protiútoku jsme dostali góla a to byl zlomový okamžik, který rozhodl.